English

Russian

Оберіть виставку
Всі новини  
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися
Компанія Евроиндекс, лідер виставкого ринку України, готує проведення другої міжнародної виставки-форуму Heavy Duty-2018, яка пройде 13-15 березня майбутнього року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютная, 2б. Загальна площа експозиції складе 10 000 кв.м. Організатори готуються прийняти більше 50 експонентів з усіх регіонів Українит та закордону.

Стартувавши у 2017 році виставкою «Авотрасса», проект отримав безліч позитивних відгуків завдяки вражаючому складу учасників, високому рівню підготовки, без перебільшення, захід став корисним та необхідним маркетинговим інструментом для представників галузі, що переживає зараз процес виходу з досить тривалого періоду стагнації.

Логічним і успішним продовженням виставки «Авотрасса» став міжнародний форум IRBIF, проведений осінню цього року, результатом якого, серед іншого, стали чіткими завдання майбутнього виставкового проекту, що об`єднує чотири суміжні галузі.

За словами керівника комерційного відділу проекту, Єгора Горянского, рівень заповнення виставкових площ на даній стадії складає вже вражаючі 40% від запланованих, враховуючи, що дирекція виставки продовжує щоденно укладати нові угоди про участь. Такій динаміці набору експонентів сприяє цілий ряд факторів, розроблений та впроваджена дирекцією виставки. Зокрема, мова йде про сегментированність виставочного простору на виставці, перерозподіл цільових груп відвідувачів, залежно від потреб клієнтів і, без сумніву, різнобічної ділової програми. З цілого ряду виставочних заходів окремо варто виділити спеціальні активності в зоні-спікерів та на майданчику тест-драйв, серед яких є абсолютно унікальні та популярні на ринку, що, безсумнівно, залучить вражаючу аудиторію цільових відвідувачів.
23.11.2017 Новини

«Євроіндекс» приєднується до святкування Всесвітнього дня виставок 2019

Розклад руху безкоштовного експрес-маршруту під час elcomUkraine 2019, SOLAR Ukraine 2019, EIA 2019

Нова локація — нові можливості: Форум фермерських технологій, Фермерський ярмарок контрактів, виставки «Промисловий холод» і «Сховища для фруктів, овочів, ягід»

Виставки отримали потужну підтримку від Мінагрополітики України і ТПП України

Розклад руху автобусних експрес-маршрутів під час виставок

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу