English

Russian

Оберіть виставку
Всі новини  
 
Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу

Повернутися
Компанія Евроиндекс, лідер виставкого ринку України, готує проведення другої міжнародної виставки-форуму Heavy Duty-2018, яка пройде 13-15 березня майбутнього року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» за адресою: вул. Салютная, 2б. Загальна площа експозиції складе 10 000 кв.м. Організатори готуються прийняти більше 50 експонентів з усіх регіонів Українит та закордону.

Стартувавши у 2017 році виставкою «Авотрасса», проект отримав безліч позитивних відгуків завдяки вражаючому складу учасників, високому рівню підготовки, без перебільшення, захід став корисним та необхідним маркетинговим інструментом для представників галузі, що переживає зараз процес виходу з досить тривалого періоду стагнації.

Логічним і успішним продовженням виставки «Авотрасса» став міжнародний форум IRBIF, проведений осінню цього року, результатом якого, серед іншого, стали чіткими завдання майбутнього виставкового проекту, що об`єднує чотири суміжні галузі.

За словами керівника комерційного відділу проекту, Єгора Горянского, рівень заповнення виставкових площ на даній стадії складає вже вражаючі 40% від запланованих, враховуючи, що дирекція виставки продовжує щоденно укладати нові угоди про участь. Такій динаміці набору експонентів сприяє цілий ряд факторів, розроблений та впроваджена дирекцією виставки. Зокрема, мова йде про сегментированність виставочного простору на виставці, перерозподіл цільових груп відвідувачів, залежно від потреб клієнтів і, без сумніву, різнобічної ділової програми. З цілого ряду виставочних заходів окремо варто виділити спеціальні активності в зоні-спікерів та на майданчику тест-драйв, серед яких є абсолютно унікальні та популярні на ринку, що, безсумнівно, залучить вражаючу аудиторію цільових відвідувачів.
23.11.2017 Новини

Головне про REX / T-REX 2018

ЖОВТЕНЬ FEST — нове покоління SMART-фестивалів!

REX CASE — завжди актуальна комбінація рекламних інструментів

«Промисловий холод 2018» задав позитивний тон ринку промхолоду України

 Каталоги виставок


   
 © Компанія "Євроіндекс", 1994-2019. Карта сайтаНаписать письмоПоискРаспечатать страницу